TR| EN | FA  
 

درباره ما

 

 

شرکت ماهان ترابر آریا به عنوان یکی از شرکت های .توانمند در حمل و نقل ولجستیک .در سطوح داخلی و بین المللی میباشد و همواره جهت بهبود کیفیت عملکرد خود , خدمات رسانی بهتر و گسترش حیطه فعالیت خود گام های موثری را برداشته و قصد دارد تا به یک شرکت لجستیک پویا با استانداردهای بین المللی تبدیل گردد. شرکت ماهان ترابر آریا با استفاده از شیوه های اصولی مدیریت همچنین به پشتوانه عملکرد صحیح و موفق پرسنل مجرب و کار آمد توانسته است به موفقیت های چشمگیری دست یافته و به نامی قابل اعتماد در ایران و سایر کشورها مبدل شود.

 

اهداف ما

عمده ترین اهداف شرکت حمل و نقل بین المللی ماهان ترابر آریا ، ایجاد سیستم حمل و نقل ایمن برای کاربران و مصرف‌ کنندگان وارتقاء سطح خدمات در بخش های مختلف نیروی کار درون سازمانی میباشد.

دیدگاه ما

این شرکت با رقابت شایسته در عرصه حمل و نقل و لوجستیک جهان مصمم است تا الگوی سرآمد و متعالی در این زمینه باشد.

منابع انسانی

گروه ماهان ترابر آریا خود را متعهد به توجه خاص به منابع انساني، افزايش انگيزه كاركنان در تمامي سطوح از طريق جلب مشاركت موثر ايشان در انجام امور وگسترش آموزش به منظور ارتقاء سطح دانش و توانمندي كليه كاركنان به عنوان سرمايه هاي اصلي خانواده ماهان ترابر آریا مي داند .

سرویس های بین المللی

شرکت حمل و نقل بین المللی ماهان ترابر آریا با کادر مجرب و فعال در زمينه حمل و نقل بين المللي مفتخر است بابهره گيري از تخصص و تجربه ارزشمند همكاران با سابقه خود در زمينه حمل و نقل بين المللي كـالا(كرير/فورواردر/ترانزيت) امكانات خود را جهت حمل كالا از اقصي نقاط دنيا به ايران و بالعكس، همچنين خدمات گسترده نمايندگيهاي معتبر خارجي سرويس هاي متنوعي را ارائه نماید.

خدمات ما

خدمات حمل و نقل زمینی

خدمات نقل جاده ای کالا

خدمات حمل و نقل

حمل و نقل ریلی

محموله وجهی

سکوب و بسته بندی

انبارداری

اقیانوس خدمات حمل و نقل

کانتینر در بندر بارگذاری

حمل و نقل LCL

رو باز

بادبان جمع کن

رک تخت

نظارت

انبارداری

حمل و نقل بین المللی

 

 

حمل و نقل جاده ای

حمل و نقل جاده ای یکی از قدیمیترین راههای جابجایی کالا در جهان می باشد که از نظر قیمت و سرعت جهت حمل بسیاری از کالاها و محموله ها مناسب است ، در حال حاضر بخش عمده ای از حمل و نقل کالاها در جهان از مسیر جاده ای صورت می پذیرد. شیوه حمل زمینی محموله ها به وسیله ی کامیون ها و تریلی ها در ناوگان زمینی یا حمل به وسیله ی ناوگان ریلی امری کاملا رایج و مرسوم است، سالیان سال است که عمده محمولات کشورمان از مبدا ترکیه و اروپا و به مقصد خاور دور، عراق و افغانستان و کشور های CIS از این روش استفاده می کنند.

حمل و نقل اقیانوس

ددر دنیای حمل و نقل دریایی از آنجا که بحث جابجایی مقادیر زیادی کالا بر پایه وزن و حجم از یک نقطه به نقطه دیگر مطرح می باشد، باید کالاها را برحسب شرایط و امکانات مورد نیاز برای حمل و نقل دراز مدت دریایی تقسیم بندی نمود. برای اینکه حمل و نقل دریایی توجیه اقتصادی داشته باشد‌، کشتی ها که عامل مهم دیگری پس از نوع کالاها می‌باشند‌، باید طوری ساخته شوند که بتوانند مقادیر وسیعی از یک یا چند نوع کالا را در یک یا چند انبار خود جای دهند.علاوه بر این شرکت ما جهت گسترش فعالیت هر دو نوع بارگیری LCL و FCL را ارایه میدهد.

محموله هوایی

خدمات حمل بار هوایی این امکان را فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی شما از هرکشور جهان با بهره مندی از سرویس کارگو و توسط تیم مجرب و متخصصین حمل هوایی انجام و در کوتاه ترین زمان تحویل گردد . خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ماهان ترابر آریا شامل دریافت کالا از درب محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده و همچنین تحویل در فرودگاه مقصد، دریافت از فرودگاه مبدا و تحویل به درب محل گیرنده و یا تا فرودگاه مقصد می باشد.

حمل و نقل کالاهای نمایشگاهی

شرکت حمل و نقل بین المللی ماهان ترابر در زمینه حمل و نقل و ترخیص کالاهای نمایشگاهی خدمات خود را به صورت کاملا تخصصی جهت سهولت و خدمات هرچه بهتر به شرکت کنندگان در نمایشگاه های بین المللی کشور ایران و ترکیه ارائه مینماید .

حمل و نقل ترکیبی

شرکت حمل و نقل بین المللی ماهان ترابرهمچنین قادر به حمل و نقل دریایی کالا به روش ترکیبی , حمل و نقل دریایی کالا از طریق تغییر کشتی می باشد, برای بنادری که امکان حمل دریایی کالا از آنجا به صورت مستقیم مهیا نمی باشد , را دارد. جریان انتقال غالباً با تخلیه و بارگیری مجدد کالا همراه است

اين خدمات شامل هماهنگي حمل کالا از مبداء تا مقصد (شامل ترانزيت داخلي،ترانزيت خارجي و صادرات) با تمام جزئيات آن مي باشد. در اين بخش ، شرکت مديريت حمل را به عهده داشته وفعاليت فورواردري به معني هماهنگي و ترتيب حمل کالا به يکي از شيوه هاي مختلف زميني، هوايي، دريايي و يا ترکيبي از آنها مي باشد .

حمل و نقل داخلي

بر اساس زنجيره تأمين(Supply Chain)، ما مسئوليت حمل و نقل داخلي را از مبدأ تا مقصد، از بارگيري تا تخليه، در هر حجمي كه باشد، به عهده مي گيريم.

حمل و نقل داخلي

شرکت حمل و نقل بین المللی ماهان ترابر مسئوليت حمل و نقل داخلي را با ظرفیت های متغیر برای حمل و نقل انواع کالاهای تجاری به سراسر کشور و کلیه بنادر و گمرکات و ایجاد نمایندگی با کسب موافقت فبلی وزارت راه و ترابری می باشد.با توجه به در اختیار داشتن ناوگان گسترده قراردادی و اجاره ای در سطح کشور، این شرکت توانایی کافی جهت حمل کلیه محمولات داخلی اعم از دولتی و غیر دولتی را دارا می‌باشد.
  • حمل و نقل کانتینر

  • تحویل محصولات

  • حمل و نقل داخل انبار

  • خنک کننده

  • در حال بارگذاری حمل و نقل سنج

انبارداری

شرکت حمل و نقل بین المللی ماهان ترابر در زمینه امور بازرگانی کالا و سیستمهای انبارداری فعالیت می کند و خدمات زیر ر ارائه می دهد:
  • ذخیره سازی

  • سرد کننده و ذخیره سازی مواد منجمد

  • بارکدگذاری و بسته بندی

  • دریافت و تحویل

  • برداشت سفارش

مدریت انبار

انبار داری بخش بزرگی از فعالیتهای شرکت را تشکیل میدهد وهرگونه خطای مدیریتی سبب خسارات جبران ناپذیری به شرکت میشود بنابراین شرکت ماهان ترابر آریا جهت مدریت بهتر انبارها متعهد به انجام خدمات زیر می باشد:
  • بسته بندی و اتیکت گذاری

  • تاسیس انبارهای ویژه برای هر گروه از محصولات

  • زیر ساخت های تکنولوژیکی

  • سیستم های طبقه بندی مناسب

  • سیستم های مدرن امنیتی

تماس با ما

 • آدرس: بزرگراه آفریقا- مدرس، خیابان پدیدار، پلاک 15، طبقه 4، تهران- ایران کد پستی : 1518945656
 • 0098 21 888 74 723 :تلفن 0098 21 888 74 277 0098 21 888 74 367 :فکس
 • info@mahantarabar.com